oferty pracy - Nestor Biuro Brokerskie

Ubezpieczenia
Przejdź do treści
OFERTY Pracy
DOŁĄCZ DO
NASZEGO ZESPOŁU
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem
i listem motywacyjnym na adres biuro@nestorbroker.pl
BROKER UBEZPIECZENIOWY
Opis stanowiska:
• kompleksowa obsługa Klientów firmy,
• negocjowanie warunków ubezpieczeń z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz przygotowanie dokumentacji i slipu brokerskiego.

 Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczny i/lub prawnicze,
• min. 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
• posiadanie licencji brokerskiej,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• dyspozycyjność.

 Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią uzależnioną od efektów pracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
ASYSTENT BROKERA
• obsługa klientów biura lub wspomaganie brokera w ich obsłudze.
• obsługa bieżąca ubezpieczeń, prace administracyjne związanej z obsługą Klientów firmy, prowadzenie ewidencji polis i archiwizacji dokumentów,
• budowanie długotrwałej relacji z klientami.

 Wymagania:
• znajomość rynku ubezpieczeń gospodarczych,
• doświadczenie w pracy w spółce brokerskiej,
• znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

 Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,

DANE FIRMY
NESTOR Sp. z o.o.
ul. F. Kawy 44/2
01-496 Warszawa

NIP: 522 276 49 47
REGON: 140105354
KRS: 0000234914
GODZINY OTWARCIA
Od poniedziałku do piątku
8.00 – 18.00

Soboty
10.00 - 15.00
Autor - zespół NESTOR Sp. z o.o.